skip to Main Content

 

Brunnsvik folkhögskola Gävle

Tel: 072-4025808
Växelnummer: 0243-33 01 00
E-post: info@brunnsvik.se

Hantverkargatan 33
803 23 Gävle

Personal

Sara Jacobsson

Studierektor Gävle

072-288 48 28

sara.jacobsson@brunnsvik.se

Catharina Berglund

Receptionist/värdinna Gävle

072-4025808

catharina.berglund@brunnsvik.se

Anna-Mia Ericsson Lindelöf

Kurssamordnare och lärare allmän kurs, SO, Tema

072-4025808

anna-mia.e.lindelof@brunnsvik.se

Klemens Matsson

Lärare Humanistisk Socialpedagog

klemens.matsson@brunnsvik.se

Sine Buck

Matematik/Naturkunskap

072-4025808

sine.buck@brunnsvik.se

Camilla Gerell

Lärare allmän kurs, Matematik, Naturkunskap, Tema

072-4025808

camilla.gerell@brunnsvik.se

Josef Mauritzson

Lärare Humanistisk Socialpedagog

josef.mauritzson@brunnsvik.se

Hans Berggren

Lärare allmän kurs, Engelska , Tema

hans.berggren@brunnsvik.se

Back To Top