skip to Main Content

BRUNNSVIK BORLÄNGE

Växelnummer: 0243-33 01 00
E-post: info@brunnsvik.se

Besöksadress:
Wallingatan 20, 784 34 Borlänge

Personal

Sussane Smed

Studierektor, Linjeföreståndare Svenska, Engelska

0243-330107

sussane.smed@brunnsvik.se

Elisabeth Sveds

Reception/Koordinator/Administration

0243-330100

elisabeth.sveds@brunnsvik.se

Cecilia Land

Engelska/Matematik/Svenska

0243-330106

cecilia.land@brunnsvik.se

Fredrik Gavell

Religion, Samhällskunskap, TEMA

fredrik.gavell@brunnsvik.se

Anna Yng

Lärare Matematik, Naturkunskap och Engelska

anna.yng@brunnsvik.se

Bragi Olafsson

Linjeföreståndare distanskurser

Kursansvarig Humanistisk socialpedagogsutbildning.
bragi.olafsson@brunnsvik.se

Johanna Wallberg

Kurssamordnare små och Allmän kurs språkbas

076-539 94 98

johanna.wallberg@brunnsvik.se

 

Back To Top